Auto-Breczko Auto-Breczko
      
Alfa Romeo Chrysler Dodge Lancia  
 
    www.jeep.pl        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O nas


     Historia firmy


Auto-Breczko

Jestesmy firmą motoryzacyjną której działalność zapoczątkowana została w roku 1983.
Pierwsze lata działalności firmy były scisle związane z serwisowaniem samochodów marki Mercedes. Zdobyte doświadczenie a także rozkwit rynku motoryzacyjnego na przełomie lat 80/90 stworzyły nowe możliwości rozwoju.
Wraz z pojawieniem się w Polsce światowych marek, pojawiła się nowa jakość na rynku motoryzacyjnym. Jakość, do której od zawsze dążymy.
W 1991 roku Auto-Breczko, jako pierwsza osoba fizyczna w regionie otrzymała autoryzację do napraw i sprzedaży samochodów marki Daihatsu. Praca w określonych standardach a przede wszystkim sprzedaż samochodów, dały bagaż doświadczeń, który pozwolił pójść o krok dalej i sięgnąć w kierunku docelowym. Kierunku marek Premium, co było pierwotnym założeniem jej twórców.
Najważniejsze wydarzenia kolejnych lat to przed wszystkim podpisanie umowy dealerskiej z marką BMW i powstanie salonu samochodowego w Grabówce w 1993 roku, a następnie w 1995r. podpisanie umowy dealerskiej z marką Chrysler i Jeep. W 1997 nastąpiło oddanie do użytku nowego serwisu dostosowanego do obsługi marek Premium, a w 2002 powstał salon spełniający wszelkie standardy marek.
Istotne zmiany przyniósł rok 2006, w którym to nastąpiło przeniesienie działalności do nowego obiektu w Porosłach. Obiektu odpowiadającego światowym standardom motoryzacji. W 2010 nastąpiło podpisanie umowy dealerskiej z marką Lancia a już w 2012 grono marek, które dotychczas oferowaliśmy powiększyło się o Jaguara i Land Rovera. Tak szybki rozwój wymusił rozbudowę obiektu w 2013 roku o nowy salon dedykowany markom Jeep Lancia i Jaguar Land Rover oraz motocyklom BMW.
Od początku istnienia firmy priorytetem było oferowanie usług na najwyższym poziomie. Ponad 30 letni okres działalności związał nas z grupą stałych klientów, których zadowolenie, satysfakcja a także poczucie bezpieczeństwa stawiamy od zawsze na pierwszym miejscu. Patrzymy w przyszłość z nadzieją na stałe poszerzanie ich grona.
Jako firma prowadzimy działania na rzecz regionu i społeczności wspierając między innymi instytucje naukowe, domy dziecka czy kluby sportowe oraz wydawnictwa regionalne. Rokrocznie bierzemy także udział w akcji MotoSerce udzielając tym samym wsparcia Podlaskiemu Centrum Krwiodawstwa.
Firma jest członkiem Izby Przemysłowo – Handlowej i Podlaskiego Klubu Biznesu oraz krajowych stowarzyszeń branżowych.

 

Naszym celem jest stworzenie jak najlepszych warunków towarzyszących sprzedaży samochodów marki premium, ich serwisu oraz sprzedaży części i akcesoriów. Nieustannie rozwijamy się i podwyższamy jakość oferowanych usług.

 Odwiedzając nasz punkt dealerski zapraszamy do obejrzenia oferty samochodów nowych, zapoznania się z informacjami na temat sprzedawanych przez nas modeli oraz odbycia jazdy testowej wybranym samochodem.

Posiadaczy aut zachęcamy do skorzystania z naszego autoryzowanego serwisu.

Obsługujemy samochody marki: Jeep, Lancia, Chrysler, Dodge.

Na miejscu w naszym sklepie znajdziecie Państwo bardzo bogatą ofertę oryginalnych części i akcesoriów.

 

Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piatku w godzinach 08:00 do 18:00,

w soboty od 09:00 do 14:00.

 

 
 
 
AUTO FUS GROUP SPÓŁKA Z O.O.

CHOROSZCZ
KOLONIA POROSŁY 1K
16-070 CHOROSZCZ
Tel.: (85) 7418888
e-mail

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies