Auto-Breczko Auto-Breczko
      
Alfa Romeo Chrysler Dodge Lancia  
 
    www.jeep.pl        

 

 

 

 

 

 

 

 

 Jeep Camp 2016
 

Szanowni Państwo,

 

W dniach 16-19 czerwca 2016 w Bieszczadach odbędzie się drugi oficjalny zlot samochodów marki Jeep – Camp Jeep PL, do udziału w którym serdecznie Państwa zapraszamy.

 

Ubiegłoroczny, pierwszy Camp okazał się ogromnym sukcesem. Tegoroczny będzie połączony z obchodami 75-lecia marki Jeep® i chcielibyśmy, żeby był jeszcze lepszy.

 

Szczegółowe informacje o planowanym wydarzeniu oraz formularz rejestracyjny znajdziecie Państwo na stronie http://campjeep.pl/ .

 

Nie czekajcie Państwo z rejestracją do ostatniej chwili, ze względów organizacyjnych ilość pojazdów na Camp Jeep PL jest ograniczona do 150 (podział na 5 grup po 30 aut) i planujemy uczestnictwo około 450 osób.

 

Bazą imprezy będzie przepięknie położony ośrodek Natura Park http://naturapark.eu/ dysponujący 500 ha terenem, niedaleko znajdują się również ośrodki z domkami o wysokim standardzie. W sumie dla uczestników imprezy mamy zarezerwowanych około 400 miejsc noclegowych w ośrodku i najbliższej okolicy, w promieniu 5-6 km od bazy rajdu. Uczestnicy, którzy zarejestrują się po wykorzystaniu miejsc, będą musieli poszukać noclegów w promieni kilku km od bazy rajdu – duża ilość hoteli znajduje się w Polańczyku około 20 km od bazy rajdu. Oczywiście ci którzy zarejestrują się wcześniej otrzymają noclegi w bazie rajdu lub najbliższej okolicy.

 

Wszelkie informacje można uzyskać pod adresem biuro@campjeep.pl tel. (12) 412 26 57 lub 601 356 007.

 

Program zlotu jest bardzo atrakcyjny i obejmuje nie tylko jazdy samochodami - turystycznie i w terenie, ale również wiele dodatkowych atrakcji od rana do wieczora. Impreza ma charakter integracyjno-rodzinny i przygotowujemy również specjalne atrakcje dla najmłodszych „Jeepersów”.

 

Klienci są objęci wysokością wpisowego:

850 zł (samochód i dwie osoby na pokładzie)

750 zł (samochód i dwie osoby na pokładzie - dotyczy uczestników Camp Jeep PL 2015)

650 zł (samochód i dwie osoby, tylko dla członków JOG**)

250 zł (dodatkowa dorosła osoba)

150 zł (dzieci do lat 12)

 

Jeszcze raz zachęcamy do jak najszybszego rezerwowania miejsc i do zobaczenia na Camp Jeep PL – naprawdę warto.


więcej »

 
 
AUTO FUS GROUP SPÓŁKA Z O.O.

CHOROSZCZ
KOLONIA POROSŁY 1K
16-070 CHOROSZCZ
Tel.: (85) 7418888
e-mail

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies